תחבורה ציבורית העתק

 

מהפכת מוניות השירות בפתח תקווה מתחילה - "שירן נסיעות בע"מ"

 

הנוסעים יוכלו לשלם במוניות השירות באמצעות "רב קו", כרטיסי אשראי ואו מזומן ובעתיד הלא רחוק גם יתאפשר לשלם על ידי מכשיר הסלולר, וליהנות מכל ההסדרים הקיימים בתחבורה הציבורית

 
במסגרת הרפורמה בענף מוניות השירות שמקדם משרד התחבורה, בשיתוף עם עיריית פתח תקווה החל מ- 22/06/2020 יופעלו הקווים הראשונים של אשכול פתח תקווה. הנוסעים במוניות אלה יוכלו לראשונה לשלם על הנסיעה באמצעות "רב קו" וליהנות מכל ההסדרים הקיימים בתחבורה הציבורית ובכללם מעבר של 90 דקות בין מוניות השירות, האוטובוסים ורכבת ישראל, הנחות ייעודיות עבור זכאים בהם תלמידים, סטודנטים, אזרחים ותיקים ונכים.

בנוסף לכך, יוכלו הנוסעים לשלם לראשונה גם בכרטיס אשראי. מחיר הנסיעה במוניות השירות יעמוד על 6.90 שקלים ויאפשר לנוסעי המונית המשלמים באמצעות הרב קו לבצע מעברים לאוטובוסים, במסגרת 90 דקות ממועד התיקוף. מעבר של נוסעי אוטובוס לנסיעה במונית במסגרת 90 הדקות, יתאפשר בתוספת תשלום. נוסעים בעלי כרטיסי מנוי תקופתיים (חופשי יומי, שבועי וחודשי) יוכלו לבצע את הנסיעה ללא תשלום, בימי חול.

הקו הראשון שיוצא לדרך בפתח תקווה יהיה קו חדש , קו 72 – פנימי !
קו 72 – פנימי פ"ת :מסלול – יציאה ממסוף ארנס , רחוב בר כוכבא, רחוב הירש – שוק, רחוב ז'בוטינסקי, רחוב הרב שלמה מלכה, כניסה לשכונת "נווה גן" רחוב גרישפן, רחוב ראשל"צ, כניסה לשכונת "אם המושבות", רחוב משה סנה, רחוב גיסין, כניסה לשכונת "נווה דקלים", רחוב הרב פינטו, רחוב הירקונים, רחוב הרצוג, צומת גנים, כניסה ל"קריית אלון", רחוב ותיקים ורחוב דוד רמז.

קו 72 יפעל מהשעה 06:00 בבוקר ועד 24:00, במתכונת תחבורה ציבורית ובתדירות של כל 20 דק' בימי חול. כמו גם קו 72 יפעל בלילה בין השעות 24:00 ל 06:00 למחרת. הקווים יופעלו באמצעות צי מוניות חדש, הכוללות שיפורים כמו נקודות USB ליד כל נוסע. כמו גם בשירות יוטמעו שיפורים טכנולוגיים רבים, בהם: פרסום מידע לציבור על מיקום המוניות ותפוסת נוסעים בזמן אמת, מידע על מסלולי הקווים ותדירותם ומתן אפשרות תשלום באמצעות כרטיסי אשראי.
שירן נסיעות לשירותך תמיד!